Malý manžetník
dřevo, dubová dýha, čtyři černě lakované jehlancové nohy, ve spodní části zásuvka, nad ní šest konkávně vydutých zásuvek po stranách rámovaných soustruženými černě lakovanými sloupky, pod horní římsou zásuvka, Čechy, 2. čtvrtina 19. století, 108 x 50 x 42 cm, nepůvodní kování, v minulosti restaurováno (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Malý manžetník
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |