Čís. položky 560

Malý manžetník

dřevo, dubová dýha, čtyři černě lakované jehlancové nohy, ve spodní části zásuvka, nad ní šest konkávně vydutých zásuvek po stranách rámovaných soustruženými černě lakovanými sloupky, pod horní římsou zásuvka, Čechy, 2. čtvrtina 19. století, 108 x 50 x 42 cm, nepůvodní kování, v minulosti restaurováno (Zí)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Malý manžetník

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016